“Taurakalnio Sveikatos Namai” ieško prisijungti į komandą psichiatrų psichoterapeutų.

Jei esate energingas/a, kūrybingas/a, gana savarankiškas/a ir ieškote jaukios aplinkos dirbti individualiai Vilniuje,-laukiame Jūsų skambučio tel. +37068630529

Specialistai

Gydytoja psichiatrė psichoterapeutė Kotryna Varevičienė
Specializacija: psichoterapija, psichiatrija

Esu gydytoja psichoterapeutė psichiatrė Kotryna Varevičienė. Dirbu Vilniuje, Taurakalnio Sveikatos Namuose, taip pat internetu (Skype). Nuolat semiuosi žinių įvairiose psichoterapijos srityse (psichodinaminėse, kognityvinėje elgesio, psichoanalizėje). Psichoterapijos metodus taikau lanksčiai, priklausomai nuo kliento poreikių, religinių įsitikinimų. Išsilavinimas. Vilniaus universiteto Medicinos fakultetas (Terapija, Psichiatrija), VU Individualios Psichodinaminės (Psichoanalitinės) Psichoterapijos programa, Psichoanalizės kandidatė.

Gydytoja psichiatrė psichoterapeutė Rūta Avižonienė
Specializacija: psichoterapija, psichiatrija

Darbo patirtis 35 m.: Vilniaus universiteto Psichiatrijos klinika, Vilniaus m. Psichikos Sveikatos Centro I moterų skyriaus vedėja.Išsilavinimas. Vilniaus universitetas Medicinos fakultetas (Pediatrija, Psichiatrija). Baigė psichoanalitinės psichoterapijos studijas Suomijoje.

Gydytoja psichiatrė - psichoterapeutė Nino Mackina

Studijavo Sankt Peteburgo pediatrijos institute, baigė VU, MF, vaikų paauglių  ir suagusiujų psichiatrijos rezidentūrą, VU bazinį psichodinaminės psichoterapijos kursą. Daug metu dirbo Psichoterapijos centre (Malonioji g.), VmPSC KC. Pastaruoju metu dirba VmPSC Krizių intervencijos sk. gyd.psichiatre psichoterapeute.

Gydytoja psichiatrė - psichoterapeutė Jolita Bužinskienė

Baigiau Kauno Medicinos Akademiją bei Kauno Geštalto studijų centro programą. Darbo patirtis – 22 metai, dirbau „Senevita“ globos namuose, Vilniaus m. Psichikos sveikatos centre, šiuo metu dirbu su ambulatoriniais pacientais. Biomedicininių tyrimų dalyvė, kognityvinės elgesio terapijos praktikė (studijuoju šią psichoterapijos kryptį LSMU). Manau, kad gydymas turi būti kompleksinis, ir tas įmanoma susitikus psichoterapijos kurso metu.

Sergey Polovizki
Specializacija: Masažas, tradicinė kinų medicina

Esu masažo ir Tradicinės Kinų Medicinos specialistas, turiu CDUTCM- Čengdu Universiteto pirmojo laipsnio diplomą. Prieš kelioliką metų, dirbdamas Izraelyje rytų masažo specialistu ir norėdamas praplėsti savo pagalbos priemonių arsenalą, susidomėjau dabar gyvuojančiomis ir sėkmingai taikomomis 4000 metų senumo kinų medicinos metodikomis. Baigiau kinų medicinos 3 metų mokslą “Seminar Kibutzim” kolegijoje – Izraelyje, kur įgijau Kinų ir Vakarų medicinos žinių. Atlikau praktiką kolegijos klinikoje, darydamas akupunktūrą, Shiatsu ir Tuina masažus. Studijas 2 m. tęsiau Kinijoje, Čengdu universitete, bei privačiai pas garsų Tradicinės Kinų Medicinos meistrą Sichuan provincijos sostinėje. Praktikavau internatūros metu Chengdu ligoninėje. Ten gavau neįkainojamą patirtį įvairių ligų: kvėpavimo sistemos, virškinimo sistemos, įvairių rūšių raumenų skausmų , vidaus organų, ginekologijos, endokrinologijos ir kitų gydyme. Taikiau akupunktūrą, fitoterapiją, Tuina masažą. Kinijoje, aš patobulinau savo žinias apie Tuina masažą kūdikiams ir vaikams, Tai Chi ir Qigong kvėpavimo gimnastiką. Gyvenu ir dirbu Vilniuje. Kviečiu daugiau sužinoti apie savo negalavimus tradicinių rytų medicinos žinių lobyno kontekste ir patirti vienos iš seniausių pasaulio medicinos praktikų poveikį mano konsultacijos metu.

Titas Navickas
Specializacija: Sporto/gydomieji/SPA masažai, kineziterapija ir reabilitacija

Esu kvalifikuotas masažo terapeutas. Masažisto karjerą pradėjau viename geriausių Australijos Naujojo Pietų Velso masažo koledžų, kur mokiausi masažo terapijos principų bei technikų ir įgijau IV laipsnio masažisto sertifikatą, leidžiantį dirbti masažo terapeutu klinikose. Tęsiau mokslus, specialistų studijų programoje ir įgijau gydomojo ir sporto masažo diplomą. Sporto ir gydomojo masažo tehnikų mokiausi iš pasaulinio lygio dėstytojų, kurie dirba nacionalinėje Australijos rinktinėje ir dėsto paskaitas užsienio universitetuose. Asmeninę praktiką atlikau klinikoje Sidnejuje, kurioje realizavau savo žinias ir buvau įvertintas kaip geriausias studentų klinikos masažistas. Europoje praktiką ir mokslus tęsiau Nyderlanduose ir Lietuvoje. Mokiausi ir įgijau kineziterapinio teipavimo sertifikatą. Studijuoju kineziterapijos ir reabilitacijos specialybę Vilniaus universitete. Lietuvoje praktiką tęsiau įmonėje “Health Revolution”, o šiuo metu ir Taurakalnio sveikatos namai“.

Kviečiu Jus apsilankyti mano masažo seanse ir pagerinti savo gyvenimo kokybę, atsikratyti įtampos, raumenų skausmų bei kamuojančių judesio problemų. Rūpinkitės savimi!

Iki susitikimo!

Savaitės citata

“Savastis – tai ir kilmė, ir nukeliautas kelias” Salman Rushdie”
Kontaktai
Telefonas: +370 614 75 167
(Skambindami nurodytu telefonu, tokiu būdu patvirtinate sutikimą (be atskiro rašytinio sutikimo) gauti nuotolinę paslaugą.)

E-mail: taurakalnio.sveikatos.namai@gmail.com
Sveikatos namų adresas

M. Valančiaus g. 7 – 13
LT – 03158 Vilnius
Lietuva

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir tiesioginės rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jei nesutinkate, slapukų Jūsų įrenginyje netalpinsime, tačiau kai kurios svetainės funkcijos gali iš dalies ar visiškai neveikti. Plačiau