Specialistai

Specialistai Varevičienė Gydytoja psichiatrė psichoterapeutė Kotryna Varevičienė
Specializacija: psichoterapija, psichiatrija
Esu gydytoja psichoterapeutė psichiatrė Kotryna Varevičienė.
Dirbu Vilniuje, Taurakalnio Sveikatos Namuose, taip pat internetu (Skype). Nuolat semiuosi žinių įvairiose psichoterapijos srityse (psichodinaminėse, kognityvinėje elgesio, psichoanalizėje). Psichoterapijos metodus taikau lanksčiai, priklausomai nuo kliento poreikių, religinių įsitikinimų.
Išsilavinimas. Vilniaus universiteto Medicinos fakultetas (Terapija, Psichiatrija), VU Individualios Psichodinaminės  (Psichoanalitinės) Psichoterapijos programa, Psichoanalizės kandidatė.
Specialistai Avižonienė Gydytoja psichiatrė psichoterapeutė Rūta Avižonienė
Specializacija: psichoterapija, psichiatrija
Darbo patirtis 35 m.: Vilniaus universiteto Psichiatrijos klinika, Vilniaus m. Psichikos Sveikatos Centro I moterų skyriaus vedėja.Išsilavinimas. Vilniaus universitetas Medicinos fakultetas (Pediatrija, Psichiatrija). Baigė psichoanalitinės psichoterapijos studijas Suomijoje.
Specialistai Žilėnienė Gydytoja psichoterapeutė Jolanta Žilėnienė
Specializacija: psichoterapija
Išsilavinimas. Vilniaus universiteto Medicinos fakultetas (Pediatrija); Individualios Psichodinaminės (Psichoanalitinės) Psichoterapijos Programa Vilniaus universitete.
Sergey Polovizki
Specializacija: Masažas, tradicinė kinų medicina
Esu masažo ir Tradicinės Kinų Medicinos specialistas, turiu CDUTCM- Čengdu Universiteto pirmojo laipsnio diplomą. Prieš kelioliką metų, dirbdamas Izraelyje rytų masažo specialistu ir norėdamas praplėsti savo pagalbos priemonių arsenalą, susidomėjau dabar gyvuojančiomis ir sėkmingai taikomomis 4000 metų senumo kinų medicinos metodikomis. Baigiau kinų medicinos 3 metų mokslą “Seminar Kibutzim” kolegijoje – Izraelyje, kur įgijau Kinų ir Vakarų medicinos žinių. Atlikau praktiką kolegijos klinikoje, darydamas akupunktūrą, Shiatsu ir Tuina masažus. Studijas 2 m. tęsiau Kinijoje, Čengdu universitete, bei privačiai pas garsų Tradicinės Kinų Medicinos meistrą Sichuan provincijos sostinėje. Praktikavau internatūros metu Chengdu ligoninėje. Ten gavau neįkainojamą patirtį įvairių ligų: kvėpavimo sistemos, virškinimo sistemos, įvairių rūšių raumenų skausmų , vidaus organų, ginekologijos, endokrinologijos ir kitų gydyme. Taikiau akupunktūrą, fitoterapiją, Tuina masažą. Kinijoje, aš patobulinau savo žinias apie Tuina masažą kūdikiams ir vaikams, Tai Chi ir Qigong kvėpavimo gimnastiką. Gyvenu ir dirbu Vilniuje. Kviečiu daugiau sužinoti apie savo negalavimus tradicinių rytų medicinos žinių lobyno kontekste ir patirti vienos iš seniausių pasaulio medicinos praktikų poveikį mano konsultacijos metu.
vilkaite Gydytoja psichiatrė, šeimų ir porų konsultantė Jolanta Ugnė Vilkaitė
Specializacija: šeimų, porų, sisteminė psichoterapija, psichiatrija
Išsilavinimas: Vilniaus universitetas, medicinos fakultetas, medicinos studijos (suaugusiųjų psichiatrija); Šeimos ir porų psichoterapijos mokymų programa Šeimos santykių institute (Kaunas).Konsultuoju šeimas, poras, ir pavienius asmenis, susiduriančius su vienokiais ar kitokiais tarpasmeninių santykių sunkumais, taikydama sisteminės psichoterapijos nuostatas. Konsultuodama laikausi nuostatos, kad darna šeimose yra tiek pat svarbi vertybė kaip ir kiekvieno šeimos nario gerovė.
Domėjimosi sritys – šeimos ir porų krizės, lėtinės psichikos ligos, priklausomybės šeimos kontekste, pluralistinis sisteminis požiūris, atviro dialogo metodas, trumpalaikės psichoterapinės technikos.
Kotryna Lapinskė Psichologė Kotryna Lapinskė
Specializacija: vaikų elgesys, šeimos bendravimo sunkumai, poros santykiai.
Išsilavinimas: Psichologė (Vilniaus universitete įgijo magistro laipsnį), Šeimos ir porų konsultantė (baigiamieji psichoterapijos studijų metai Šeimos santykių institute Kaune).
Turi psichologės darbo mokykloje, darželyje, taip pat terapinio darbo su įvairių sutrikimų turinčiais vaikais patirties. Metus studijavo ir dirbo Australijoje, Melburne. Konsultuoja lietuvių bei anglų kalbomis.
Kotryna: “Kiekvienas esame didesnės sistemos – šeimos – dalis. Tad jei vaiko ar suaugusiojo gyvenime kažkas “užstringa”, neramina, ima slėgti, svarbų vaidmenį sprendžiant problemas turi artimiausi žmonės. Tikiu, jog visada yra galimybė šeimoje ar poroje auginti, o ne žlugdyti vienas kitą; teikti tarpusavio palaikymą ir šilumą, o ne skausmą bei neviltį. Tačiau kartais prireikia pagalbos iš šalies, kartais senieji įpročiai nebepadeda gyventi darniai, arba gyvenimo pokyčiai išmuša iš pusiausvyros – tuomet ir kviečiu drąsiai kreiptis ir ieškoti išeities kartu. Mano tikslas – padėti klientui ar šeimai atrasti, kaip pakeisti sunkumų keliančią situaciją, arba kaip kūrybiškai prie jos prisitaikyti.”

www.psichoterapija.org; www.europsyche.orgwww.psichoanalitikai.lt; TPAEPALietuvos Psichoterapijos Draugijahttp://www.ipa.org.uk; www.psichoterapijos-mokymas.orgwww.psichiatrija.ltPsichoanalitinė psichoterapijaVUhttp://www.priory.com/psych/milan.htm; http://www.mindfreedom.org/kb/mental-health-alternatives/finland-open-dialogue; http://www.machonshinui.co.il/he/home/a/englishŠeimos santykių institutas, KaunasEuropos šeimos terapeutų asociacija