“Taurakalnio Sveikatos Namai” ieško prisijungti į komandą psichiatrų, psichoterapeutų ir masažisto. Jei esate kūrybingas/a, gana savarankiškas/a ir ieškote jaukios aplinkos dirbti individualiai Vilniuje,-laukiame Jūsų skambučio tel. +37068630529

Taurakalnio Sveikatos namai

Mus rasite ramioje vaizdingoje Vilniaus vietoje ant Tauro kalno, „Taurakalnio Sveikatos Namuose“. Adresas: M. Valančiaus g. 7-13 (Iš Valančiaus gatvės eikite į kiemą pro nuleidžiamą užtvarą link naujo gyvenamojo namo „Taurakalnio namai“ ir lenkite pastatą iš kairės link kalno žaliosios zonos, praeidami pro įvažiavimą į požeminį parkingą. Radę tarpą gyvatvorėje, palypėkite 2 laiptelius į terasą, kur rasite įėjimo duris). Iš Pamėnkalnio gatvės (ties Pamėnkalnio stotele) galite užlipti į kalną laiptais ir, lenkdami naują gyvenamąjį pastatą „Taurakalnio namai“ iš dešinės pusės, ir, atradę tarpą gyvatvorėje, palypėję 2 laiptelius į terasą, rasite įėjimo duris.

sveikatos namai photo

Savaitės citata

“Visada, bet kokiomis aplinkybėmis, net jei esama be proto, reikia turėti drąsos mylėti” Eric Emmanuel Schmitt „Evangelija pagal Pilotą”
Kontaktai
Telefonas: +370 614 75 167
(Skambindami nurodytu telefonu, tokiu būdu patvirtinate sutikimą (be atskiro rašytinio sutikimo) gauti nuotolinę paslaugą.)

E-mail: taurakalnio.sveikatos.namai@gmail.com
Sveikatos namų adresas

M. Valančiaus g. 7 – 13
LT – 03158 Vilnius
Lietuva

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir tiesioginės rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jei nesutinkate, slapukų Jūsų įrenginyje netalpinsime, tačiau kai kurios svetainės funkcijos gali iš dalies ar visiškai neveikti. Plačiau